پاورپوینت بررسی تخریب گرایی وندالیسم

هم اکنون فایل با مشخصه ی پاورپوینت بررسی تخریب گرایی وندالیسم وارد وب شده اید برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.
پاورپوینت بررسی تخریب گرایی وندالیسم|40093168|fbv|تخریب گرایی وندالیسم,ندالیسم,تخریب گرایی ,بررسی تخریب گرایی وندالیسم,تحقیق تخریب گرایی وندالیسم,مقاله تخریب گرایی ,دانلود پاورپوینت تخریب گرایی وندالیسم,مهندسی معماری

در 40اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx

تخریب گرایی وندالیسم :

درهریك از گرایش های طراحی به نوعی شاهد پیش بینی اثرات ناشی از اعمال تخریب گرایی یا وندالیسم هستیم .

حاصل كار گروه بزرگ طراحان اعم از صنعتی ٬گرافیك ٬محیط زیست ٬ شهری ٬معماری و مجسمه سازی و... از خسارت های تخریب گرایان درامان نیستند .

آگاهی از وجود تخریب گرایی در یك محیط و نیز میزان ٬نوع ٬گستردگی و عمق آن طراح را قادر می سازد ملاحظاتی در طرح خود به كار گیرد تا نرخ خسارت به حداقل برسد .

در كل پدیده تخریب گرایی به دلیل گستردگی از دو زاویه مختلف بررسی شده است. ابتدا به عنوان یك پدیده اجتماعی و بزهكاری در جامعه و سپس به عنوان یكی از عوامل تاثیر گذار در طراحی مبلمان شهری .


تخریب گرایی ٬ یك پدیده اجتماعی

سابقه و تعریف وندالیسم


رفتاری را می توان وندالیسم خواند كه ضمن دارا بودن جنبه های خشونت و تخریب ویژگی های زیر را نیز داشته باشد :

الف) صدمه به چیزهایی كه متعلق به دیگران است و نه شخص تخریب گر.

ب) صدمه به اموال عمومی و مردم .

ج) در كل هر خسارتی كه فرد خسارت زننده باید آن را جبران كند و مسؤولیت خسارت وارده بر عهده اوست .

احساس تملك

یكی از پدیده های بروز تخریب گرایی احساس بی تفاوتی در مالك شمردن خود نسبت به اموال عمومی است در نتیجه وقتی حس تملكی نباشد مسؤولیتی هم در قبال مراقبت از آن نخواهد بود .

انواع تخریب گرایی های رایج


تخریب گرایی مال اندوزی

تخریب گرایی تاكتیكی

تخریب گرایی انتقامجو

تخریب گرایی تفریحی

تخریب گرایی خصومت


تخریب گرایی مال اندوزی

صدمه های وارده در این نوع تخریب برای كسب پول و اموال است .

مانند كندن و برداشتن علایم راهنمایی ٬آرم اتومبیل ها ٬تابلواسامی محل ها ٬ تلفن عمومی و تجهیزات آن .

شخص تخریب گر در این حالت تنها در اندیشه مال خود كردن اشیا عمومی است .


مطالب دیگر:
📃بررسی ماهوی و اقسام عقد نکاح و شروط ضمن آن با تشریح شرط و رابطه آن با عقد📃بررسی مفهوم و تشریح شرط خلاف مقتضای عقد📃اثر شرط خلاف مقتضای ذات عقد و مبنای بطلان آن📃بررسی مفهوم و مصادیق اقتضای عقد نکاح📃​​​​​​​بررسی مصداق های مبهم شرط خلاف مقتضای ذات عقد نکاح📃تحلیل فقهی و حقوقی فسخ نکاح با موضوعیت بیماریهای جدید و لاعلاج📃مبانی نظری تحلیل فقهی و حقوقی فسخ نکاح با موضوعیت بیماریهای جدید و لاعلاج📃پروپوزال تحلیل فقهی و حقوقی فسخ نکاح با موضوعیت بیماریهای جدید و لاعلاج📃نقش کمی و کیفی شبکه های اجتماعی بر مشارکت سیاسی مردم📃مبانی نظری نقش کمی و کیفی شبکه های اجتماعی بر مشارکت سیاسی مردم📃پروپوزال نقش کمی و کیفی شبکه های اجتماعی بر مشارکت سیاسی مردم📃پرسشنامه نقش کمی و کیفی شبکه های اجتماعی بر مشارکت سیاسی مردم📃جایگاه بیماریهای صعب العلاج در عیوب فسخ نکاح و عیوب مجوز فسخ نکاح و بررسی آرای فقهای شیعه و سنی📃مبانی نظری جایگاه بیماریهای صعب العلاج در عیوب فسخ نکاح و عیوب مجوز فسخ نکاح و بررسی آرای فقهای شیعه و سنی📃پروپوزال جایگاه بیماریهای صعب العلاج در عیوب فسخ نکاح و عیوب مجوز فسخ نکاح و بررسی آرای فقهای شیعه و سنی📃تحلیل فقهی و حقوقی اذن ولی در نکاح دختر باکره📃مبانی نظری تحلیل فقهی و حقوقی اذن ولی در نکاح دختر باکره📃پروپوزال تحلیل فقهی و حقوقی اذن ولی در نکاح دختر باکره📃ماهیت و ویژگی های اذن و بررسی ولایت پدر و جد پدری در نکاح دختره باکره📃اجازه ولی در نکاح دختر باکره در فقه امامیه و اهل سنت و حقوق ایران📃وجود و عدم وجود و ضمانت اجرای اذن پدر یا جد پدری در نکاح دختر باکره📃ادله فقهی جواز فسخ نکاح در بیماری های جدید📃بررسی مبانی فقهی و حقوقی فسخ نکاح در بیماریهای جدید📃پاورپوینت زمينه هاي يادگيري📃پاورپوینت عوامل مؤثر در يادگيري